Oracle Developer Meetup – İTÜ Teknokent

| March 31, 2020 | 0 Comments

Yazılım geliştirmeye ilgisi olan misafirlerimizi ITÜ Magnet ev sahipliğinde, samimi bir ortamda ve akşam yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Oracle Developer Meetup’ta ağırladık. Etkinliğe katılım bir hayli yüksekti. Özellikle yurt dışından davet ettiğimiz konuşmacı Geertjan Wielanga’yı ağırlamak bizim için ayrı bir keyifti. Geliştiricilere yönelik yaptığımız bu etkinlikleri devam ettireceğiz.

 

Siz de grubumuza dahil olmak istiyorsanız; meetup adresimizden bize katılabilirsiniz: https://www.meetup.com/tr-TR/Oracle-Developer-Meetup-Istanbul/

 

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

 

2_highres_481038303 3_highres_481038305 4_highres_481038267

LinkedInTwitterGoogle+FacebooktumblrEmail
    Share admineer resources...

Tags: , ,

Category: Middleware, Oracle Cloud, Oracle User Groups

About the Author ()

M.Fevzi Korkutata: Deep level technical consultant... Oracle ACE in Middleware & SOA expertise. His specialty is large scale and mission critical live production systems and like to work as DevOps. He knows all kind of application servers and its environments. Software product development, operation management, design, implementation, integration... etc. Korkutata working as "Application and Infrastructure Architect"... Likes to work and communicate internationally, stay connected :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *