Oracle Developer Meetup İSTANBUL – Boğaziçi Üniversitesi

| March 31, 2020 | 0 Comments

İkincisini İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirdiğimiz Oracle Developer Meetup yine oldukça faydalı ve bilgi dolu geçti. Çok samimi ilerliyoruz ve tek hedefimiz güncel geliştirici teknolojileri ile bilgi birikimimizi arttırmak.

Siz de bu buluşmalarda bize katılabilirsiniz… Oracle Bulut Mikroservis ve Oracle WebLogic Kubernetes Operator gibi geliştiricilere yönelik Oracle teknolojileri üzerine son gelişmeleri ve trendleri aktardık.

Yazılım geliştirmeye ilgisi olanları Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde, samimi bir ortamda ve akşam yemeği eşliğinde gerçekleştirdiğimiz Oracle Developer Meetup’da ağırladık.

Siz de grubumuza dahil olmak istiyorsanız; meetup adresimizden bize katılabilirsiniz: https://www.meetup.com/tr-TR/Oracle-Developer-Meetup-Istanbul/

 

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

M.Fevzi Korkutata

LinkedInTwitterGoogle+FacebooktumblrEmail
    Share admineer resources...

Tags: , ,

Category: Middleware, Oracle Cloud

About the Author ()

M.Fevzi Korkutata: Deep level technical consultant... Oracle ACE in Middleware & SOA expertise. His specialty is large scale and mission critical live production systems and like to work as DevOps. He knows all kind of application servers and its environments. Software product development, operation management, design, implementation, integration... etc. Korkutata working as "Application and Infrastructure Architect"... Likes to work and communicate internationally, stay connected :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *